Munkatársat keresünk

Junior PR-koordinátor

pozícióba.

Az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ legfontosabb feladata, hogy összefogja a területen történő beruházásokat, fejlesztéseket, illetve a területtel foglalkozó állami, önkormányzati, civil és üzleti szereplők munkáját. Az így létrejövő hálózat segít új turisztikai csomagok és termékek kialakításában. A szervezet Magyarország hazai aktív- és ökoturisztikai arculatát alakítja ki, a létrejövő fejlesztéseket népszerűsíti belföldön és külföldön egyaránt. A Központ további kiemelt célja, hogy az állami partnerek, különösen a nemzeti parkok és állami erdészetek turisztikai termékeit bemutassa, népszerűsítse és növelje a tanösvények, ökoturisztikai létesítmények látogatószámát. A sikeres és dinamikusan fejlődő, több mint 40 munkavállalót foglalkoztató vállalat Kommunikációs Igazgatósága keres új, teljes munkaidős állásban foglalkoztatott munkatársat a PR- és Sajtócsoport részére.

Főbb feladatok, munkák:

  • PR kampányok tervezésében való részvétel
  • Szövegírás, vizuális irányok és sajtómegjelenések kezelése
  • Sajtóközlemények megírása, kiadása és koordinálása
  • CSR tevékenység kommunikációjának megszervezése
  • A PR érintettségű rendezvények és az azokhoz kapcsolódó kommunikációs feladatok menedzselése
  • Sajtómegjelenésekkel, valamint sajtó-együttműködésekkel kapcsolatos ügyek intézése és folyamatának menedzselése
  • Fotózások és interjúk szervezése, illetve lebonyolítása
  • Szponzorációs együttműködések koordinációja
  • PR ügynökséggel való kapcsolattartás
  • Sajtókapcsolatok kezelése és ápolása, a sajtólista karbantartása
  • Számlázással, szerződéskötéssel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1-3 éves tapasztalatot szerzett szerkesztőségi és/vagy kommunikációs területen
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és aktív vezetési tapasztalata van
  • Jól kommunikál angol nyelven szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik marketing, kommunikációs vagy újságírói területen
  • Tökéletes helyesírás és stiláris ismeretekkel rendelkezik
  • Kiváló szervezői, együttműködési és munkakoordinációs képességei vannak
  • Magas szintű MS Office-ismereteket szerzett
  • Megbízható, terhelhető, elkötelezett és jó csapatjátékos
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Képes egyidejűleg párhuzamosan több projekten tevékenykedni
  • Proaktív attitűddel végzi a munkáját

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közel áll hozzá a természet, a természetjárás

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat, családias környezet
  • Könnyen elérhető helyszín, modern eszközpark
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, cafeteria
  • Színes, változatos feladatok, felelősségteljes munkakör
  • Támogató környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések támogatása
  • Rugalmas munkaidő (heti 1-2 nap home office lehetőséggel)

Jelentkezni január 10-ig lehet motivációs levéllel, valamint angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a sajto@aofk.hu e-mail címen.