Munkatársat keresünk

projektvezető

pozícióba.

Az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ legfontosabb feladata, hogy összefogja a területen történő beruházásokat, fejlesztéseket, illetve a területtel foglalkozó állami, önkormányzati, civil és üzleti szereplők munkáját. Az aktív turisztikai fejlesztések
megalapozásához térségi és ágazati stratégiákat készít. A Központ Magyarország hazai aktív- és ökoturisztikai arculatát alakítja ki, a létrejövő fejlesztéseket népszerűsíti belföldön és külföldön egyaránt.
Munkatársaink elkötelezettek a hazai lakosság fizikai aktivitásának ösztönzése, a hazai aktív turizmus fenntartható fejlesztése iránt. Irodánk légkörét a csapatban való gondolkodás, egymás segítése, a partnerség és a jó hangulatban történő precíz munkavégzés és értékteremtés határozza meg.

Főbb feladatok, munkák:

  • közreműködés a hazai aktív turizmus és annak egyes túratípusaira vonatkozó, valamint térségi stratégia alkotási feladataiban
  • közreműködés a már elkészült stratégiák monitoringfeladatainak ellátásában
  • kapcsolattartás a hazai aktív turizmus érdekelt feleivel
  • közreműködés a Társaság által koordinált aktív turisztikai projektek menedzsment feladatainak ellátásában

Az álláshoz tartozó elvárások:
Olyan embert keresünk, aki

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik az alábbi területek valamelyikén:
    terület-, és településfejlesztő geográfus, közgazdász, turisztikai menedzser vagy kapcsolódó gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik stratégiai tervezésben, valamint projektek előkészítésében és megvalósításának menedzselésében
  • precíz, elkötelezett és képes önállóan munkát végezni
  • gyakorlatias, jó problémamegoldó, jól tud rendszerben gondolkodni
  • Jó kommunikációs készségekkel rendelkezik (folyamatos partneri kapcsolattartás, valamint a szervezeten gördülékeny működés érdekében)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Térinformatikai és projektmenedzsment szoftverek ismerete
  • hazai tájak, természeti értékek széleskörű ismerete, aktív turizmusban való jártasság (természetjárás, kerékpározás, vízitúrázás, lovaglás, síelés, vitorlázás stb.)
  • Aktív életmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Inspiráló környezet és szakmai közeg, piacképes fizetés.
  • Az aktív életmódot, a mozgást, a természet szeretetét népszerűsítjük. A belföldi aktív turizmus vonzerejét erősítjük itthon és külföldön egyaránt, így munkánk nem pusztán érdekes, de társadalmilag is hasznos.

Jelentkezni április 15-ig lehet motivációs levéllel, valamint magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet a karrier@aofk.hu e-mail címen.